Rezervácia

Objednajte, alebo rezervujte si ubytovanie včas! Len vtedy môžeme vyhovieť Vašim požiadavkám na presný počet voľných izieb, na konkrétny typ izby, Vami preferovaný dátum a čas nástupu, dĺžku trvania pobytu. Veľmi radi vyhovieme všetkým Vašim nárokom týkajúcich sa ubytovania, našich služieb.

Ing. Vladislav Dziak

majiteľ ubytovacieho zariadenia, Boyser, s.r.o.

Hľadáte si ubytovanie v regióne Šariš (Veľký Šariš, Prešov, Sabinov atď.), v Prešovskom kraji? Ste na správnej adrese! Ak ste si už pozreli informácie o našom zariadení, fotogalériu a cenník a naša ponuka Vás oslovila, môžete pristúpiť k poslednému kroku, k objednávke ubytovania, či k jeho rezervácii. Ponúkame Vám dve možnosti ako nás kontaktovať v tejto veci. A to po telefóne, alebo elektronicky. Uprednostnite, prosím, telefón, ubytovanie si zabezpečíte jednak skôr a môžete sa prípadne priamo opýtať na veci, ktoré Vám nie sú jasne, či Vás zaujímajú.

Objednávky a rezervácie po telefóne

Recepcia: +421 948 974 214

p. Silvia Orosová

K dispozícii: od 07:00 do 15:00 hod.

Objednávky a rezervácie cez elektronický formulár

Po odoslaní formulára najskôr obdržíte automatickú odpoveď. Následne Vás budeme kontaktovať

so zmluvou o ubytovaní, s informáciou o spôsobe platby. Až po zaplatení je Vaša rezervácia

potvrdená.

7 + 12 =

Zákazník elektronickým vyplnením a potvrdením udeľuje správcovi systému, ktorým je spoločnosť Boyser, s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré uviedol vo formulári, v zmysle § 11 zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje budú použité vo vlastných informačných systémoch za účelom administratívneho využitia. Súhlas je poskytnutý automaticky na dobu 10 rokov. Zákazník môže správcu systému požiadať o výmaz osobných údajov, a to písomnou formou na adresu sídla spoločnosti Ubytovňa Mlyn, Mlynská 8, 082 21 Veľký Šariš. Údaje budú vymazané do 7 dní od obdržania žiadosti. V prípade, že zákazník nesúhlasí s poskytnutím osobných údajov elektronickou formou môže využiť inú formu rezervácie.

Zásady ochrany osobných údajov / GDPR

Naši partneri

Aj cez nich je možná rezervácia ubytovania